Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Sport

Iga Świątek sama zrobiła sobie najlepszy prezent na urodziny. Dominacja Polki w meczu z Bouzkovą

Iga Świątek wygrała z Czeszką Marie Bouzkovą 6:4, 6:2 w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju French Open. Prowadząca w światowym rankingu polska tenisistka walczy o trzeci z rzędu i czwarty w karierze triumf w Paryżu.

jm

Iga Świątek w piątek obchodzi 23. urodziny. Z trybun mecz oglądali m.in. jej tata i siostra, a polscy kibice zaśpiewali "sto lat". Polka sama zrobiła sobie prezent meldując się w czwartej rundzie wielkoszlemowego turnieju na kortach Rolanda Garrosa. Spotkanie z Marie Bouzkovą trwało godzinę i 33 minuty.

Reklama

Iga Świątek wygrywa

Światek w Paryżu walczy o trzeci z rzędu i czwarty w karierze tytuł. Trzy kolejne wygrane turnieje w erze open na kortach Rolanda Garrosa zanotowały jak na razie dwie tenisistki - Monica Seles (1990-1992) i Justine Henin (2005-2007).

Iga Świątek (Polska, 1) - Marie Bouzkova (Czechy) 6:4, 6:2

jm

Reklama