Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Stroje reprezentacji Polski na igrzyska budzą olbrzymie emocje: "Szwabski lumpeks"

W czwartek adidas zaprezentował stroje w których Biało-czerwoni sportowcy będą reprezentować Polskę na zbliżających się igrzyskach w Paryżu. Internauci zastanawiają się dlaczego naszych sportowców ubiera niemiecka firma, ale mnóstwo jest też bardzo krytycznych komentarzy dotyczących samego wyglądu strojów. "Jak z bazarku" - można przeczytać na forach.

Stroje przygotowane na igrzyska wywołały falę negatywnych komentarzy
adidas - materiały prasowe

Podczas igrzysk w Paryżu, polscy olimpijczycy i paraolimpijczycy wystąpią w produktach marki adidas podczas dekoracji medalowej, a także w trakcie treningów oraz pobytu w wiosce olimpijskiej. Polska drużyna siatkarzy oraz nasi zapaśnicy w strojach adidasa będą również walczyć o medale.

Internauci zastanawiają się dlaczego Biało-czerwoni na najważniejszej imprezie sportowej wystąpią w produktach niemieckiego koncernu, a nie polskich - 4F - tak jak było na igrzyskach w Tokio.

Adidas przygotował dla Polaków stroje jak z lumpeksu

O gustach wprawdzie się nie dyskutuje, ale olbrzymie emocje wywołuje również wygląd strojów przygotowanych dla polskiej ekipy.

Między innymi na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio naszych olimpijczyków ubierała polska firma 4F. Na tegorocznych IO w Paryżu naszą kadrę  ubierze niemiecki Adidas. Było pięknie, biało - czerwono i po naszemu. A jest szwabski lumpeks

- czytamy w jednym z wpisów.

Nie brak również komentarzy, które stroje adidasa w których mają występować Polacy porównują do "koszulek za pięć złotych z bazarku".

Dramat. Na targu je kupili na kilogramy?

- pyta ironicznie jeden z internautów.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#adidas #Igrzyska w Paryżu #Paryż 2024 #stroje 4f #reprezentacja Polski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo