Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Selekcjoner zaskoczył składem na Ukrainę. Z Lewandowskim i bez debiutantów

Jan Urban nie dał szansy debiutu żadnemu z piłkarzy w wyjściowym składzie na mecz z Ukrainą. W jedenastce znalazł się natomiast najlepszy strzelec reprezentacji Polski - Robert Lewandowski.

Bez debiutantów w składzie rozpocznie piłkarska reprezentacja Polski towarzyski mecz z Ukrainą we Wrocławiu. W bramce selekcjoner Jan Urban postawił na wracającego do reprezentacji Marcina Bułkę, dla którego będzie to pierwszy występ w kadrze od wielu miesięcy.

Z Lewandowskim i Zielińskim na Ukrainę

Na boisku zobaczymy również najbardziej doświadczonych zawodników drużyny narodowej. Robert Lewandowski rozegra dziś 166. mecz w reprezentacji, a Piotr Zieliński – 108. spotkanie w biało‑czerwonych barwach. Zarówno Polska, jak i Ukraina nie zakwalifikowały się na mistrzostwa świata w USA, Meksyku i Kanadzie. Podobnie Nigeria – kolejny rywal Polaków, z którą drużyna Urbana zmierzy się 3 czerwca w Warszawie.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Ukrainą

Marcin Bułka - Tomasz Kędziora, Przemysław Wiśniewski, Jakub Kiwior - Arkadiusz Pyrka, Piotr Zieliński, Jakub Piotrowski, Nicola Zalewski - Sebastian Szymański, Robert Lewandowski, Oskar Pietuszewski.

Mecz Polska - Ukraina rozpocznie się o 17:30

 
Źródło: pap, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Sport