Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Sport

Jan Bednarek trafia dla Świętych. Southampton pokonał Arsenal po golu Polaka

Piłkarze Southampton pokonali w sobotnim meczu 33. kolejki angielskiej Premier League 1:0 Arsenal. Jedyną bramkę zdobył Jan Bednarek.

Jan Bednarek strzelił gola w sobotnim meczu Świętych z Arsenalem. Reprezentant Polski pokonał bramkarza londyńskiego zespołu strzałem z bliska w końcówce pierwszej połowy (44. minuta). Bednarek przez portal Sofascore został oceniony na bardzo wysoką notę 8.4 (skala 1-10). Lepiej oceniono tylko występ golkipera Southampton - Frasera Fostera (8.5).

Reklama

Jan Bednarek trafił za trzy punkty

Southampton dzięki wygranej z Arsenalem awansował na 12. pozycję w tabeli Premier League. "Kanonierzy" zajmują szóstą lokatę i nie wykorzystali w sobotę szansy na wyprzedzenie Manchesteru United - oba zespoły mają po 54 punkty, ale londyńczycy rozegrali jedno spotkanie mniej.

Reklama