Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Pierwszy gol Niezgody w MLS. Polak strzelił premierową bramkę dla Drwali

Jarosław Niezgoda zdobył bramkę dla Portland Timbers w zremisowanym 2:2 meczu z Los Angeles FC w turnieju "MLS Is Back" w Orlando. To pierwsze trafienie Polaka, od kiedy przeniósł się do USA z Legii Warszawa w styczniu.

Autor: jm

Niezgoda trafił do siatki w siódmej minucie, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Był to pierwszy gol tego meczu. Polak został zmieniony w 58. minucie.

Pierwszy gol Niezgody w MLS

Remis w ostatnim spotkaniu grupy F dał drużynie z Portland pierwsze miejsce i awans do fazy pucharowej "MLS Is Back". Wyniki z fazy grupowej wliczają się do "regularnego" sezonu północnoamerykańskiej ligi, przerwanej w marcu z powodu pandemii koronawirusa.

LA FC także zakwalifikowało się do kolejnej fazy. W 1/8 finału zagra z Seattle Sounders. Rywalem drużyny Niezgody będzie FC Cincinnati, którego bramkarzem jest Przemysław Tytoń.

Autor: jm

Źródło: PAP, niezalezna.pl