Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Sport

Piątek nie zagra na EURO! Polski napastnik pisze ze szpitala: "Wiem, że Bóg musi mieć dla mnie plan"

- Wiem, że Bóg musi mieć dla mnie plan - pisze napastnik reprezentacji Polski Krzysztof Piątek, który z powodu kontuzji nie zagra na zbliżających się Mistrzostwach Europy. Polak złamał kostkę w meczu swojego klubowego zespołu w niemieckiej Bundeslidze.

Występ napastnika Herthy Berlin Krzysztofa Piątka w mistrzostwach Europy jest wykluczony - poinformował dziś PZPN. Z powodu kontuzji piłkarza czeka operacja i długa przerwa w grze.

Reklama

25-letni Piątek nabawił się urazu po jednym z powietrznych pojedynków w drugiej połowie środowego spotkania ligowego z Schalke 04 Gelsenkirchen (2:1). Dokładniejsze badania wykazały, że doznał złamania kostki, a jego klub ogłosił, że sezon już się dla Polaka skończył.

Dziś okazało się, że piłkarz musi się poddać operacji. Sam zabrał głos w mediach społecznościowych:

- Ostatnie 36 godzin było dla mnie trudne. Kontuzja eliminuje mnie z Euro 2020, o którym tak bardzo marzyłem. Uważam jednak, że w piłce nożnej, podobnie jak w życiu, nic nie dzieje się bez powodu. Wiem, że Bóg musi mieć dla mnie plan

- napisał Krzysztof Piątek, publikując zdjęcie ze szpitala.


 

Reklama