Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Sport

Natalia Maliszewska znowu na podium Pucharu Świata w short-tracku

Natalia Maliszewska zajęła drugie miejsce w wyścigu na 500 m w drugich w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w short tracku, które odbywają się w Nagoi. Triumfowała Włoszka Arianna Fontana. Przed tygodniem w Pekinie kolejność była odwrotna.

jm

W sobotę w Nagoi Maliszewska spisywała się bardzo dobrze, pewnie wygrywając swoje biegi w ćwierćfinale i półfinale. Także w finale objęła prowadzeniu, ale na jednym z wiraży dała się wyprzedzić Włoszce. Nie liczyły się w walce o zwycięstwo Kanadyjka Kim Boutin i Chinka Fan Kexin.

Reklama

Natalia Maliszewska druga w Nagoi

Polka i Włoszka zajmują ex aequo pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata na tym dystansie. 26-letnia łyżwiarka z Białegostoku praktycznie zapewniła sobie kwalifikację do igrzysk olimpijskich w Pekinie.

jm

Reklama