Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Sport

Kolejny sukces polskiego tenisa. Łukasz Kubot w finale turnieju w Kolonii

Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do finału rywalizacji deblistów w halowym turnieju ATP w Kolonii. W sobotę wieczorem najwyżej rozstawieni tenisiści pokonali Austriaka Olivera Maracha oraz reprezentanta RPA Ravena Klaasena 6:4, 6:3. O triumf zagrają w niedzielę z turniejową "dwójką" Francuzami Pierre-Huguesem Herbertem i Nicolasem Mahutem.

Autor: mk

To będzie drugi tegoroczny finał Kubota. Pierwszy - wygrany - zaliczyli z na początku roku w Acapulco. Polski deblista powalczy o swój 27. tytuł w karierze.

Reklama

W ćwierćfinale singla Hubert Hurkacz, rozstawiony z "szóstką", uległ turniejowej "dwójce" Hiszpanowi Robertowi Bautiście-Agutowi.

Wynik meczu półfinałowego debla:

Łukasz Kubot, Marcelo Melo (Polska, Brazylia, 1) - Oliver Marach, Raven Klaasen (Austria, RPA) 6:4, 6:3. 

Autor: mk

Źródło: PAP, niezalezna.pl
Reklama