Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Lewandowski, Piszczek, Rybus na zgrupowaniu

Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Maciej Rybus dotarli na zgrupowanie kadry narodowej do Arłamowa. Zawodnicy przylecieli śmigłowcem.

Autor:

Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Maciej Rybus dotarli na zgrupowanie kadry narodowej do Arłamowa. Zawodnicy przylecieli śmigłowcem. Tak jak zapowiedział trener Adam Nawałka piłkarze, którzy w sobotę i niedzielę rozgrywali mecze we czwartek dołączyli do zgrupowania polskiej kardy w piłce nożnej w Arłamowie.
 
Również dziś ma przybyć Grzegorz Krychiowiak.
 
Piłkarze reprezentacji Polski systematycznie docierają na zgrupowanie do Arłamowa. Śmigłowcem przylecieli Lewandowski, Piszczek i Rybus.



Adam Nawałka podczas konferencji prasowej zapewnił, że wszystko odbywa się zgodnie z planem.
 

Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus przyjadą w czwartek. Potrzebna jest im chwila wytchnienia. Potem dołączą do drużyny w pełnej gotowości. Rozmawiałem z zawodnikami i są świadomi tego, jaka czeka na nich praca

– powiedział.

Autor:

Źródło: twitter.com,niezalezna.pl,facebook.com

NAJNOWSZE Sport