Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Zaginął 13-letni Filip. Trwają poszukiwania

Policjanci poszukują zaginionego Filipa Frasunkiewicza, zamieszkałego w Kluczborku. 13-latek ostatni raz widziany był 2 stycznia i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną - czytamy w komunikacie policji.

Autor:

Chłopiec ma 183 cm. wzrostu, ciemne włosy, krótkie po bokach, z przodu dłuższa grzywka, niebieskie oczy i jest szczupły.

Filip po raz ostatni widziany był w niebieskiej, zimowej kurtce bez kaptura, szarych jeansach i w czarnej bluzie z kapturem. Miał na sobie również ciemne trapery.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Policji w Kluczborku pod numerem 47 8625 203 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod nr 112.

 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl,

NAJNOWSZE Polska