Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Pociągi Kolei Mazowieckich wrócą na trasę Józefów-Otwock

Pociągi Kolei Mazowieckich wrócą na trasę Józefów-Otwock w sobotę, 15 sierpnia tego roku - poinformował w środę kolejowy przewoźnik.

Autor:

Na trasę wrócą też składy warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej. Ruch kolejowy na trasie Józefów-Otwock został wstrzymany 6 lipca tego roku ze względu na prace związane z modernizacją infrastruktury kolejowej.

Jak informuje UTK, Koleje Mazowieckie to przewoźnik realizujący przewozy w aglomeracji warszawskiej oraz na obszarze województwa mazowieckiego. Spółka powstała w 2004 roku, jej właścicielem jest samorząd województwa mazowieckiego

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane