Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Miał pornografię z udziałem małoletnich

Policjanci z Woli zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich - przekazała rzeczniczka wolskich policjantów komisarz Marta Sulowska.

Autor:

Komisarz Marta Sulowska poinformowała, że kilka dni temu policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z warszawskiej Woli zapukali do drzwi 29-latka w związku z podejrzeniem, że ma treści pornograficzne z udziałem małoletnich. "Policjantom towarzyszył w czynnościach biegły z zakresu informatyki" - powiedziała.

"Wczesnym rankiem funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania. 29-latek nie spodziewał się wizyty policjantów i był zaskoczony ich wizytą. Po chwili udostępnił sprzęt elektroniczny na którym znajdowały się te treści"

- zaznaczyła.

Zatrzymany został doprowadzony do komendy. "Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu związanego z przechowywaniem pornografii z udziałem małoletnich" - podała.

Za zarzucany czyn może grozić od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej