Jak komisje śledcze zdemaskowały głupotę polityków od ośmiu gwiazdek Czytaj więcej w GP!

Miał 170 gramów marihuany. Został zatrzymany

Policjanci z Brzegu zatrzymali 20-latka, u którego znaleziono 170 gramów marihuany. Jak poinformowało we wtorek biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymania podejrzanego o posiadanie narkotyków dokonali funkcjonariusze z brzeskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy dowiedzieli się, że mężczyzna może posiadać zakazane substancje.

Gdy podejrzany pojawił się koło budynku, gdzie miały być przechowywane narkotyki, policjanci wkroczyli do akcji. W pomieszczeniu gospodarczym znaleźli wagę elektroniczną i około 70 g marihuany. W mieszkaniu 20 latka znaleziono woreczki zawierające kolejne sto gramów tego narkotyku.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, za który grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 



Źródło: PAP, niezalezna.pl

#policja #narkotyki #Opole

as