Setki tysięcy imigrantów wjadą do Polski. Dziesiątki milionów do Europy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Zwłoki mężczyzny w piwnicy urzędu gminy

W piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie niedaleko Płońska znaleziono we wtorek zwłoki 43-letniego mężczyzny. To mieszkaniec gminy. Jego ciało odkrył pracownik urzędu. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśni śledztwo.

Policja
fot. archiwalne - pixabay.com (wolna domena)

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, zawiadomienie o znalezieniu zwłok w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie wpłynęło tam we wtorek w godzinach porannych.

"Ciało, jak się okazało 43-letniego mieszkańca gminy Baboszewo, ujawnił jeden z pracowników urzędu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium" - powiedziała kom. Drężek-Zmysłowska.

Okoliczności śmierci 43-latka zostaną ustalone w ramach śledztwa. Na obecnym etapie postępowania brana jest pod uwagę m.in. wersja, iż mogło dojść do samobójstwa.

Rzecznik płońskiej policji zaznaczyła, że mężczyzna, którego ciało znaleziono w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie nie był pracownikiem tego urzędu, nie był też osobą bezdomną - ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-latek był widziany ostatni raz dzień wcześniej.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#policja #Baboszewo

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mt
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo