Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Koniec utrudnień przed bramkami na A1 koło Torunia

Zakończyły się utrudnienia przed punktem poboru opłat w Nowej Wsi koło Torunia na autostradzie A1 w kierunku Gdańska - poinformowała GDDKiA. Ruch na trasie łączącej południe Polski z Pomorzem odbywa się już normalnie.

Autor:

Kolejki samochodów w Nowej Wsi wynikają z dużego natężenia ruchu na A1. Powstają zwykle przed bramkami wjazdowymi najpierw w związku z wyjazdami na wypoczynek weekendowy lub wakacyjny nad morze, a pod koniec weekendu, gdy podróżni wracają do domów.

W czwartek po południu czas oczekiwania przekraczał nawet 30 minut. Po godzinie 18 sytuacja w tym miejscu się ustabilizowała i jadący nad polskie morze na długi weekend kierowcy nie muszą czekać w wielokilometrowej kolejce.

Północny odcinek A1 z Rusocina koło Gdańska do Nowej Wsi koło Torunia jest płatny. Przejazd dalszą częścią trasy kierunku Łodzi jest darmowy.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska