Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Komisariat na Wysokiej ponownie otwarty

Po prawie dwóch tygodniach VI Komisariat Policji KMP w Łodzi przy ulicy Wysokiej 45 został ponownie otwarty dla mieszkańców. Jednostka była czasowo zamknięta w związku z wykryciem przypadków zakażeń koronawirusem wśród policjantów.

Autor:

Jak przekazała w czwartek rzeczniczka prasowa łódzkiej policji mł. insp. Joanna Kącka, komisariat przy ul. Wysokiej wznowił działalność i ponownie przyjmuje interesantów.

Budynek został zamknięty 16 czerwca na polecenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Powodem czasowego zawieszenia pracy jednostki była rosnącą liczba zachorowań na Covid-19 wśród funkcjonariuszy pełniących tu służbę.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji budynku, wykonaniu testów przesiewowych na obecność koronawirusa oraz odbyciu obowiązkowej kwarantanny przez pracowników jednostka wraca do funkcjonowania ograniczonym zakresie

– poinformowała rzeczniczka.

Z tego powodu zaleca się ograniczenie liczby bezpośrednich wizyt w komisariacie do załatwiania spraw niezbędnych.

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane