Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Bezpieczeństwo energetyczne

O tym, jak zapewnić bezpieczeństwo energetyczne w naszym kraju w najbliższych latach, będą dyskutować uczestnicy debaty zorganizowanej przez „Gazetę Polską” z udziałem przedstawicieli najwyższych władz państwowych i spółek energetycznych.

Foto: Debata Gazety Polskiej
Konrad Falęcki

Jutro na Vod.gazetapolska i portalu Niezależna.pl zostanie zamieszczona transmisja ostatniej debaty „Gazety Polskiej” – „Bezpieczeństwo energetyczne”, zorganizowanej w ramach cyklu debat dotyczących najważniejszych i najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Zaprosiliśmy do niej przedstawicieli najwyższych władz państwowych oraz instytucji i spółek działających w obszarze energetyki, aby porozmawiać o wyzwaniach w zakresie zapewniania bezpieczeństwa energetycznego. 

W dyskusji, której moderatorem był Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie” i TV Republika, udział wzięli: Adam Guibourgé-Czetwertyński – wiceminister klimatu i środowiska, Paweł Mirowski – pełnomocnik premiera ds. Programu Czyste Powietrze, wiceprezes NFOŚiGW, Artur Warzocha – wiceprezes ds. Korporacyjnych Tauron SA, oraz Łukasz Młynarkiewicz, p.o. prezesa spółki Polskie Elektrownie Jądrowe (PEJ)
 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Maciej Pawlak
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo