„Po godz. 18.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dot. agresywnego mężczyzny, który w jednej z placówek medycznych na terenie miasta miał zaatakować pacjentów oraz personel ostrym narzędziem. Policjanci zatrzymali sprawcę” – powiedziała asp. szt. Halina Semik. Sprawca używał noża.
Wskazała, że ze względu na trwające czynności nie może udzielić szczegółowych informacji. – Kilka osób zostało poszkodowanych – zaznaczyła.
Czynności w szpitalu są prowadzone pod prokuratorskim nadzorem.