Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Andrzej Duda apeluje: „Idź na wybory. 12 lipca zdecydujemy jakiej chcemy Polski”

- Idź na wybory, przekonaj rodzinę, znajomych, sąsiadów, przyjaciół. 12 lipca zdecydujemy jakiej chcemy Polski i jaka będzie w przyszłości, w tym dniu proszę państwa o głos - zaapelował ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda w krótkim filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Autor: lml

"Idź na wybory, przekonaj rodzinę, znajomych, sąsiadów, przyjaciół. 12 lipca zdecydujemy jakiej chcemy Polski i jaka będzie w przyszłości. W tym dniu proszę państwa o głos. Nazywam się Andrzej Duda"

- mówi na filmiku prezydent.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca. Prezydent Andrzej Duda zmierzy się w niej z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim.

W pierwszej turze wyborów  Andrzej Duda uzyskał 43,5 proc. głosów, zaś Rafał Trzaskowski - 30,46 proc.

Autor: lml

Źródło: PAP, twitter,com, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane