Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Szef Agencji Wywiadu zrezygnował

Szef Agencji Wywiadu płk Grzegorz Małecki podał się do dymisji.

Autor: mg

Szef Agencji Wywiadu płk Grzegorz Małecki podał się do dymisji. Pan pułkownik ma inne plany zawodowe, podejmie inne ważne funkcje publiczne – powiedział w rozmowie TVP Info rzecznik rządu Rafał Bochenek, informując o dymisji szefa Agencja Wywiadu. 

Jak powiedział Bochenek, nie ma jeszcze decyzji w sprawie następcy Małeckiego. - Natomiast jest zastępca Agencji Wywiadu i to on będzie pełnił tę funkcję - dodał.
 
Małecki urodził się 18 października 1967 roku. Jest ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa państwa z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu jednostkami organizacyjnymi i zespołami ludzkimi w cywilnych służbach specjalnych RP.
 
19 listopada 2015 roku został pełniącym obowiązki szefa Agencji Wywiadu, a 19 lutego 2016 r. szefem tej agencji. 21 września 2016 podał się do dymisji – podaje Wikipedia.

Autor: mg

Źródło: wikipedia.org,tvn24.pl