Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 21.20. W wyniku wypadku ranne zostały trzy młode kobiety (w wieku 15, 16 i 28 lat). Ranne to mieszkanki powiatu mławskiego. Wszystkie trafiły do szpitala. 28-latka odniosła m.in. obrażenia żeber.
Jak wynika z ustaleń, do wypadku doszło na terenie boiska, na którym rozstawiło się wesołe miasteczko. W pewnym momencie złamała się tzw. karuzela kielichowa. W chwili wypadku korzystało z niej kilka osób. Jak się okazało, dwaj pracownicy przydzieleni do obsługi karuzeli byli nietrzeźwi. Jeden z nich miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, drugi - ponad promil.
Karuzela była częścią wesołego miasteczka, należącego do prywatnej firmy z Łodzi. Mławska policja zatrzymała obu nietrzeźwych pracowników oraz właściciela firmy.