Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Kopacz do Kraśki: Ma pan świetną żonę

Premier Ewa Kopacz była gościem programu „Dziś Wieczorem” w TVP Info. Choć przez większość rozmowy przekonywała, jak wiele Polacy zawdzięczają rządom PO.

Autor:

Premier Ewa Kopacz była gościem programu „Dziś Wieczorem” w TVP Info. Choć przez większość rozmowy przekonywała, jak wiele Polacy zawdzięczają rządom PO. Mówiła nawet, że ci, którzy jeżdżą po kraju „widzą, jak Polska się zmienia, jak wypiękniała”. Poza powtarzanymi od dłuższego czasu sloganami pojawiły się jednak wypowiedzi, które w internecie zaczęły już niemalże żyć własnym życiem. Fragmenty wypowiedzi już szeroko komentują publicyści i internauci.

W pewnej chwili rozmowa zeszła na temat podatków. Wyglądało na to, że premier za chwilę obieca nawet Polakom ich obniżkę. Ewa Kopacz szybko jednak zmieniła strategię:

Kraśko: Jakieś obniżenie podatków jest możliwe?
Kopacz: Wszystko jest możliwe, jak jest dobra wola i do tego jeszcze są instrumenty, to pewnie wszystko jest możliwe.
Kraśko: Zaraz pani powie „da się”.
Kopacz: Nie, nie broń Boże.

KLIKNIJ i ZOBACZ FILM:


Później rozmowa zeszła na kwestię wyborów parlamentarnych. Ewa Kopacz za wszelką cenę starała się przekonać widzów, że rządu Platformy wcale nie trzeba tak szybko zmieniać. Aby to zobrazować premier zaczęła opowiadać o... żonie Piotra Kraśki:

Kopacz: Pan ma świetną żonę, śliczna kobietę i pan jest szczęśliwy. I tylko dlatego, że pan jest długo w tym męczeństwie to pan ma ją zmieniać na inną?
Kraśko: No co ja mogę powiedzieć? W tych warunkach... nie.
Kopacz: No oczywiście, że nie. Taka sama odpowiedź dla tych, którzy mówią, że jak ktoś jest za długo, to należy go zmienić tylko dlatego, że jest za długo.


KLIKNIJ i ZOBACZ FILM:


Na koniec premier Ewa Kopacz oświadczyła, że niezależnie od wyników sondaży najbliższe wybory wygra... Platforma Obywatelska:

Platforma wygra, wie pan dlaczego? Bo my nie krzyczymy na ludzi i ich szanujemy. [...] Staram się pokazać maksimum pokory i staram się ludzi słuchać – zapewniała Kopacz.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl,Twitter,TVP Info

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej