Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Odwołują premiery filmu o Batmanie

Po tragicznych wydarzeniach w Denver, odwołano zaplanowaną na dziś premierę filmu „Mroczny Rycerz powstaje" w Paryżu.

Autor:

Po tragicznych wydarzeniach w Denver, odwołano zaplanowaną na dziś premierę filmu „Mroczny Rycerz powstaje" w Paryżu.

W związku ze strzelaniną, która miała miejsce w kinie pod Denver w stanie Kolorado w nocy z czwartku na piątek, decyzję o odwołaniu filmu o Batmanie podejmują kolejne kina na całym świecie.

Agencja Associate Press informuje, że przed paryskim kinem, w którym odbywać się miała francuska premiera filmu zwinięto czerwony dywan i ściągnięto przyozdabiającą fasadę budynku ogromną maskę.

Do strzelaniny w Denver doszło na nocnej premierze filmu o Batmanie, w kinie w Aurorze, w aglomeracji Denver. Zginęło 12 osób, a 38 zostało rannych. Policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę, którego tożsamość już ustalono. FBI podało, że na razie nic nie wskazuje na to, że był to atak terrorystyczny.

Okazuje się, że mieszkanie sprawcy nocnej strzelaniny jest zaminowaną pułapką. Szef tamtejszej policji tłumaczy, że umieszczone ładunki wybuchowe są bardzo zaawansowane i policja spędzi tam "godziny lub dni".


Autor:

Źródło:

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

NAJNOWSZE Polska