Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

29-latek podejrzany o zabójstwo rodziców. Trafił do aresztu

Na trzy miesiące aresztował głogowski sąd 29-letniego Damiana K. podejrzanego o zabójstwo rodziców. Do morderstwa doszło w nocy z czwartku na piątek w jednym z mieszkań w miejscowości Góra na Dolnym Śląsku.

Autor:

Mężczyzna po zbrodni sam zgłosił się na komisariat policji i powiedział, że zabił swoich rodziców. Do zabójstwa miało dojść w nocy - w mieszkaniu odnaleziono ciała dwóch osób z licznymi ranami kłutymi.

Jak powiedział w poniedziałek zastępca Prokuratora Okręgowego w Legnicy prok. Arkadiusz Kulik, 29-latek usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Głogowie zarzut podwójnej zbrodni zabójstwa.

- Mężczyzna został przesłuchany, a prokurator złożył wniosek o zastosowanie wobec niego trzymiesięcznego aresztu. Sąd Rejonowy w Głogowie w niedzielę pozytywnie rozpatrzył ten wniosek

- powiedział prokurator.

Prok. Kulik powiedział, że podejrzany przyznał się do zarzutów. - Na tym etapie śledztwa nie udzielamy więcej informacji - dodał.

Autor:

Źródło: PAP, Niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane