Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Polityka

Wiceminister Gramatyka dla Niezalezna.pl: Co robi TVP, każdy może ocenić. Wybiera sobie kandydatów

Szymon Hołownia przyjął wyzwanie i zapowiedział udział w otwartej debacie Republiki na rynku w Końskich. Tuż przed jej startem spotkaliśmy wiceministra Michała Gramatykę z Polski 2050. Ten skrytykował Telewizję Polską w likwidacji.

Na rynku w Końskich rusza otwarta debata Republiki, w której ma wziąć udział kilku kandydatów na prezydenta RP, w tym marszałek Sejmu Szymon Hołownia (Polska 2050). 

Reklama

Tuż przed debatą na rynku w Końskich spotkaliśmy wiceministra cyfryzacji Michała Gramatykę z Polski 2050. Pytamy więc: Z kim spotka się dziś Szymon Hołownia?

- Z kandydatami na prezydenta i kandydatkami na prezydenta - odpowiedział Gramatyka. A z iloma? "Nie wiem, ilu przyjedzie ilu ma w sobie odwagę żeby wejść na tę scenę i uczestniczyć w tej debacie, ilu będzie miało odwagę uczestniczyć w kolejnej debacie" - stwierdził polityk partii Hołowni.

Czy Szymon Hołownia otrzymał już zaproszenie na kolejną debatę, zwaną debatą Trzaskowskiego? Wiceminister Gramatyka nie odpowiedział jednoznacznie.

Nie mam pojęcia. Ale byłoby dla mnie dziwne, gdyby takiego zaproszenia nie dostał. Jest marszałkiem Sejmu, kandydatem na prezydenta (...) Co robi TVP, każdy może ocenić. TVP wybiera sobie kandydatów. Miejmy nadzieję, że znajdą w sobie przyzwoitość.

– powiedział Gramatyka dla Niezalezna.pl.

 

Źródło: niezalezna.pl
Reklama