Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Polityka

" Panie Trzaskowski, niech pan zdejmie legginsy" - Gosek wzywa Trzaskowskiego do debaty Republiki

Poseł Mariusz Gosek zaapelował do Rafała Trzaskowskiego, by wziął udział w debacie Telewizji Republika w Końskich. - Niech pan zdejmie legginsy! - mówił.

W Telewizji Republika dziś o godz. 18:50 odbędzie się debata prezydencka, w której udział zapowiedzieli już Karol Nawrocki i Szymon Hołownia, zaproszony jest też Rafał Trzaskowski, który z kolei chce wziąć udział... w debacie TVP w likwidacji, Polsatu i TVN o godz. 20:00, także w Końskich. Będzie więc to niezwykle emocjonujący wieczór!

Reklama

W "Bitwie Politycznej" w Republice już rozmawiano o debacie.

- Demokracja polega na tym, żeby wsłuchać się w głos wszystkich pełnoprawnie zarejestrowanych kandydatów - powiedział Norbert Petrykowski (Polska 2050), zapowiadając, że marszałek Sejmu Szymon Hołownia przyjedzie na debatę Republiki.

Z kolei Mariusz Gosek (PiS) nie szczędził krytyki kandydatowi na prezydenta Rafałowi Trzaskowskiemu.

To tutaj dwa tygodnie temu, kilometr stąd, na dworcu w Końskich pan przyszły prezydent Karol Nawrocki wezwał debaty na temat bezpieczeństwa pana Trzaskowskiego. Odezwał się i chce tej debaty w ramach osłony swojego kartelu medialnego, żeby było lekko, łatwo i przyjemnie. 

– powiedział.

- Panie Trzaskowski, niech pan zdejmie legginsy, niech pan nie będzie waflem Prince Polo, niech pan przyjdzie tu na debatę - zaapelował Gosek.

Reklama