Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Dominik Tarczyński: Tusk na kolanach prowadzi politykę. "Powiem wam coś, o czym nikt w Europie nie mówi"

"Jesteśmy problemem i wyrzutem sumienia Tuska, człowieka, który od lat na kolanach prowadzi tzw. politykę Polską. Widzę to na co dzień z Brukseli" - mówił podczas Protestu Wolnych Polaków europoseł Dominik Tarczyński. Przed Trybunałem Konstytucyjnym pojawiły się tłumy!

Dominik Tarczyński
fot. - Telewizja Republika

Przed Trybunałem Konstytucyjnym odbywa się Protest Wolnych Polaków. Tłumy manifestują niezgodę na działania rządu na bezprawne działania wobec TK.

- Jesteśmy problemem i wyrzutem sumienia Tuska, człowieka, który od lat na kolanach prowadzi tzw. politykę Polską. Widzę to na co dzień z Brukseli - mówił europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

Wycofuje się z blokowania podatków, nielegalnej migracji. Wycofuje się z tego, co sam odwiedzał. Laptopów nie będzie, 1500 dla nauczycieli nie będzie. Pigułka będzie! To najważniejsze.

– stwierdził eurodeputowany.

- Dla niego ma znaczenie to, że przyjdą silni ludzie i zdewastują TK. Widząc was, mówię: "to nie przejdzie" - powiedział.

Tarczyński podzielił się też swoim spostrzeżeniem dotyczącym eurowyborów: - Powiem wam coś, o czym nikt w Europie nie mówi. Większość konserwatywna wygra wybory do PE. Przejmiemy władzę w Brukseli i powrócimy do chrześcijańskiej europy.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Dominik Tarczyński #Protest Wolnych Polaków

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo