Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polityka

Czarnek przedstawił potencjalny skład rządu? Padły głośne nazwiska

- W tym polskim pociągu szybkich prędkości, który jedzie po zwycięstwo, wszyscy mają swoje miejsce, całe Prawo i Sprawiedliwość - powiedział w sobotę w Krakowie prof. Przemysław Czarnek. Kandydat na premiera z ramienia PiS wymienił kilka osób, które będą miały "miejsca w pierwszych" rzędach.

W sobotę prezes Jarosław Kaczyński ogłosił, że kandydatem na premiera PiS będzie Przemysław Czarnek. Potencjalny szef rządu mówił o tym, że jego partia wsiada do "polskiego pociągu szybkich prędkości", w którym będzie miejsce dla wszystkich z jego ugrupowania. 

"W tym pociągu szybkich prędkości, który będzie jechał po zwycięstwo dla Polski, w pierwszych miejscach muszą siedzieć ludzie niezwykle doświadczeni w różnych okolicznościach, ludzie z ogromną wiedzą, ludzie, którzy pokazali, że można, że trzeba, że da się - nawet w trudnych warunkach. Nasi wspaniali - pani premiera Beata Szydło i pan premier Mateusz Morawiecki"

– powiedział.

Jak kontynuował: "W tym pociągu swoje miejsce ma również kobieta wspaniała, która trzymała w ryzach to wszystko, co się działo w Sejmie - a działy się rzeczy niebywałe -, potrafiła tym wszystkim zarządzić, Elżbieta Witek".

Zaznaczył, że Polska znów musi być "Polską prawdziwą", która będzie chronić Polaka, gdyż państwa należy do obywateli.

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane