TVN24 wyemitował niedawno reportaż dotyczący prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka i studiów na Collegium Humanum. Zabrakło jednak w tym materiale informacji, jaką rolę odegrał znany dziennikarz stacji TVN - podaje TV Republika.
Jak informuje portal tvrepublika.pl, w materiale TVN24 "Collegium kolegów" pojawiają się sugestie, jakoby studia Jacka Sutryka na CH "mogły być fikcją", bo nie był widywany na zajęciach.
Obserwuj nas w Google News. Kliknij w link i zaznacz gwiazdkę
"W materiale brakuje jednak informacji o tym, kto prowadził zajęcia i przygotował test zaliczeniowy zdany przez prezydenta Wrocławia. Z akt śledztwa, do których dotarła „Republika”, wynika, że był to… znany dziennikarz stacji z Wiertniczej Radosław Mróz"
- czytamy na portalu TV Republika.
W module zajęciowym tworzonym przez Mroza, Sutryk miał brać udział w formie zdalnej. Do sprawy nie odniosła się jednak ani prokuratura, ani uczelnia, ani nawet stacja telewizyjna.
Czytaj więcej na portalu tvrepublika.pl.