Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Media

Minister kultury boi się pytań TV Republika. Jako jedyna nie została wpuszczona na konferencję Sienkiewicza

Telewizja Republika jako jedyna z redakcji nie została wpuszczona na konferencję prasową do ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego. Jak relacjonował dziennikarz stacji Łukasz Żmuda, okazało się, że nie znalazła się ona na liście akredytowanych mediów.

Autor: bm

Jak relacjonował Łukasz Żmuda, kilkudziesięciu dziennikarzy, redaktorów, operatorów i fotoreporterów zostało wpuszczonych. Telewizja Republika jako jedyna została wyproszona z budynku.

Reklama

Podczas relacji na żywo dziennikarz kilkakrotnie próbował dostać się do środka, jednak ochroniarz za każdym razem odmawiał mu wstępu do budynku ministerstwa, a ostatecznie drzwi zamknięto.

Autor: bm

Źródło: niezalezna.pl,
Reklama