- Telewizja Republika awansowała do grona najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce - napisał w mediach społecznościowych Michał Rachoń, podając dane opublikowane przez Instytut Monitorowania Mediów. Jak podkreśla: jesteśmy trzecią stacją telewizyjną w tym zestawieniu. - Zanotowaliśmy również największy skok w tym rankingu (15 pozycji w górę) - dodaje.
Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów, Telewizja Republika znalazła się na trzecim miejscu wśród najbardziej opiniotwórczych stacji telewizyjnych – z wynikiem ponad 2,3 tys. cytowań.
Na pierwszym miejscu pozostaje TN24 (blisko 5,5 tys. cytowań), zaś drugie miejsce należy do Polsat News, który cytowano ponad 2,8 tys. razy.
Jak zauważa Michał Rachoń, to ogromny sukces: TV Republika zanotowała również największy skok w tym rankingu - aż o 15 pozycji w górę!
.@RepublikaTV awansowała do grona najbardziej opiniotwórczych mediów w 🇵🇱 Polsce.
— michal.rachon (@michalrachon) February 28, 2024
📌Jesteśmy trzecią🥉stacją TV w tym zestawieniu.
📌Zanotowaliśmy również 📈 największy skok w tym rankingu (15 🔺pozycji w górę).
💪📈Dziękujemy za zaufanie
📌 Więcej w raporcie… pic.twitter.com/aqUoBUc0AW