Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Złote Globy odbędą się... w dwóch miejscach. A nominowani będą rozsiani po całym świecie

Ceremonia Złotych Globów zaplanowana na koniec lutego odbędzie się zarówno w Los Angeles, jak i w Nowym Jorku - poinformowali organizatorzy. Nominowani do nagród z kolei wezmą udział w gali z różnych zakątków świata.

Zmiany są spowodowane pandemią koronawirusa, która wykluczyła tradycyjną kolację dla celebrytów w Beverly Hilton Hotel w Beverly Hills.

Zamiast tego komik Tina Fey poprowadzi ceremonię na żywo w telewizji NBC z Rainbow Room w Nowym Jorku, a współgospodarz Amy Poehler w Beverly Hilton.

Inne szczegóły są wciąż dopracowywane na ceremonię, która odbędzie się 28 lutego. To pierwsze tak ważne wręczenie nagród w okresie poprzedzającym rozdanie Oscarów.

Nominacje do Złotych Globów, organizowane przez Hollywood Foreign Press Association, zostaną ogłoszone w środę.

Pandemia wymusiła w ostatnich miesiącach duże zmiany w sposobie przyznawania nagród. O kilka miesięcy przesunięte zostały  Złote Globy i ceremonia rozdania Oscarów. Najważniejsze wydarzenie dla filmowców odbędzie się teraz 25 kwietnia, a nie jak zwykle pod koniec lutego lub na początku marca.

Źródło: Reuters, niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle