Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Złodzieje nie oszczędzają nawet celebrytów. Aktorce z serialu "Przyjaciółki" skradziono auto

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży bentleya wartego 750 tysięcy złotych. Właścicielką pojazdu była znana aktorka.

Z ustaleń PAP wynika, że w nocy z 10 na 11 lutego w miejscowości Kierszek w powiecie piaseczyńskim, sprzed posesji 42-letniej aktorki znanej z serialu "Przyjaciółki" skradziono samochód marki bentley bentayga wyprodukowany w 2018 r. Wartość pojazdu oszacowano na około 750 tysięcy złotych.

Informacje potwierdziła Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie.

"42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia"

– przekazał Rafał Markiewicz z KPP w Piasecznie.

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle