Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Wygląda na to, że Daniel Craig ma kolejną franczyzę po Bondzie. Zagra w dwóch sequelach "Na noże"

Daniel Craig zagra w dwóch sequelach kryminalnej komedii „Knives Out” z 2019 roku. Prawa do serii odkupił za wiele milionów dolarów Netflix.

Netflix poinformował w czwartek, że kupił prawa do dwóch kolejnych filmów, które połączą Craiga z reżyserem Rianem Johnsonem.

Jak podają serwisy Variety i Deadline Hollywood, kontrakt miał kosztować Netflix od 400 do 450 milionów dolarów za prawa do dwóch kontynuacji. Oznaczałoby to jedną z największych transakcji tej platformy. 

Netflix odmówił komentarza na temat szczegółów finansowych umowy, ale powiedział, że niektóre raporty były niedokładne.

„Na noże” to tajemnica morderstwa w stylu Agathy Christie, z udziałem Craiga jako wspaniałego prywatnego detektywa Benoit Blanc wraz z gwiazdorską obsadą, w tym Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Don Johnson, Ana de Armas i Christopher Plummer.

 

Źródło: Reuters, niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle