Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Właściciel musiał się zdziwić. Jego rower odnalazł się po... SZEŚCIU latach!

- W czasie interwencji ws. pijanego do nieprzytomności mieszkańca Wrześni (woj. wielkopolskie) policjantki odzyskały rower skradziony w Poznaniu w 2015 r. – poinformował oficer prasowy wrzesińskiej policji.

Oficer prasowy policji we Wrześni sierż. szt. Adam Wojciński przekazał, że w poniedziałek po godz. 19 funkcjonariusze prewencji interweniowali na ul. Słowackiego, gdzie przed blokiem leżał pijany mężczyzna, a obok niego rower.

Jak zaznaczył Wojciński, mężczyzna był w stanie tak silnego upojenia, że nie można było sprawdzić stanu jego nietrzeźwości za pomocą alkomatu. "Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego. Do ich przyjazdu nietrzeźwym zajęły się interweniujące policjantki" – podał.

"Po przejęciu mężczyzny przez ratowników, zaczął on z czasem odzyskiwać świadomość, co pozwoliło funkcjonariuszkom na sprawdzenie legalności posiadania przez mężczyznę roweru. I to był doby krok, ponieważ okazało się, że rower został skradziony w Poznaniu w 2015 roku"

– opisał. Dodał, że właściciel roweru ocenił wartość straty na 1,8 tys. zł.

We wtorek 45-letni mieszkaniec Wrześni został przesłuchany, a sprawę wyjaśnienia kradzieży roweru przekazano policjantom z Poznania. "Odzyskany przez wrzesińskie policjantki rower zostanie zwrócony właścicielowi prawie po 6 latach od kradzieży" – podkreślił Wojciński.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle