Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Windows 11 – rozwiązanie systemowe dla firm z każdej branży

Windows 11 to najnowsze rozwiązanie systemowe od producenta Microsoft. Oprogramowanie miało swoją premierę pod koniec 2021 i niemal od razu zyskało rzeszę zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Windows 11
mat - pras.

Windows 11 to najnowsze rozwiązanie systemowe od producenta Microsoft. Oprogramowanie miało swoją premierę pod koniec 2021 i niemal od razu zyskało rzeszę zadowolonych użytkowników na całym świecie. Windows 11 klucze aktywacyjne w formie cyfrowej licencji ESD to świetne rozwiązanie dla firm poszukujących niezawodnego systemu operacyjnego. W jakie funkcje dla firm została wyposażona najnowsza wersja oprogramowania od producenta Microsoft?

Windows 11 dla klientów biznesowych i użytkowników domowych

System operacyjny Windows 11 zadebiutował w październiku 2021 roku. Najnowszy wariant oprogramowania Microsoft został wyposażony w wiele nowych funkcji, które docenią zarówno użytkownicy domowi, jak i klienci biznesowi. Skupiając się na drugiej grupie użytkowników, wymienić możemy wiele rozwiązań, które są w stanie znacząco zwiększyć produktywność, bezpieczeństwo i elastyczność w firmie.

WINDOWS 11mat / pras.

 

W jakie funkcje dla firm jest wyposażony Windows 11?

Windows 11 doskonale sprawdzi się zarówno w małych oraz średnich firmach, jak i dużych korporacjach. Oprogramowanie oferuje funkcję Windows Hello for Business, czyli zaawansowane uwierzytelnianie biometryczne. Umożliwia ono logowanie do systemu operacyjnego przy pomocy rozpoznawania twarzy czy odcisków palców. Rozwiązanie to zapewnia więc pełną ochronę firmowych zasobów. Ponadto system proponuje firmom dodatkową ochronę, w formie Windows Defender Firewall, Windows Defender Antivirus, BitLocker czy Secure Boot. Funkcje te chronią system operacyjny urządzeń firmowych przed złośliwym oprogramowaniem czy innego typu atakami cybernetycznymi.

Windows 11 zwiększający wydajność w firmie

Microsoft proponuje również klientowi biznesowemu narzędzia służące do zarządzania urządzeniami oraz aplikacjami w środowisku korporacyjnym. Microsoft Endpoint Manager pozwala na centralne kierowanie konfiguracją firmowego sprzętu, wdrażanie zabezpieczeń oraz polityk, aktualizacje systemu operacyjnego czy kontrolowanie stanu urządzeń. Natomiast Windows Autopilot umożliwia wygodne i proste wdrażanie nowego sprzętu w firmie, pochodzącego od producenta Windows. Usługa ta automatycznie konfiguruje urządzenia, instalując niezbędne oprogramowanie, łącząc je jednocześnie z usługami zarządzania. Ponadto Windows 11 integruje się z usługą Azure Active Directory. Integracja ta pozwala na centralne kierowanie tożsamościami oraz ma dostęp do zasobów w chmurze. Nie sposób nie wspomnieć o narzędziu pozwalającym na łatwą i szybką komunikację, udostępnianie dokumentów, oraz współpracę w miejscu pracy – Microsoft Teams.

Windows 11 klucze aktywacyjne w formie cyfrowej licencji ESD należy zakupić wyłącznie z legalnego źródła. Oficjalny sklep z oprogramowaniem systemowym to pewność, że firma otrzyma oryginalny, w pełni wymiarowy produkt.
 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
artykuł sponsorowany
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo