Gillian Anderson była gościem programu "The Late Night With Seth Meyers", w którym prowadzący odtworzył nagranie, na którym widzimy ekipę serialu "The Crown" tańczącą do popularnej piosenki.
Zmieszana aktorka powiedziała, że czuje się upokorzona, ale uśmiech nie znikał z jej twarzy.
"Olivia Coleman (wciela się w rolę królowej Elżbiety II) prowadzi lekcje tańca z przyjaciółmi w okolicy, w której mieszka. Podczas ostatnich zajęć wszyscy nauczyli się choreografii do tej konkretnej piosenki Lizzo"
- tłumaczyła Anderson.
"Zapytała nas, czy chcielibyśmy się nauczyć tej choreografii i czy mogłaby ją nagrać. Potem po prostu podzieliła się tym tylko z przyjaciółmi - innymi tancerzami. To nagranie miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego"
- dodała.
Filmik z tańczącą ekipą serialu "The Crown" zaczyna się w 2:37 minucie nagrania.