– Przepracowałam pewien temat. W momencie, kiedy każdy człowiek przepracowuje pewien temat, który go dotyczy, to jest w stanie o tym powiedzieć głośno i mówić o tym po to, aby motywować innych i pokazać, że jest nas więcej. Ja nie jestem jedyną osobą, która przechodziła przez pewne przykre sytuacje w moim życiu, a myślę, że każdy człowiek ma coś z tyłu głowy i po prostu trzeba się wspierać
– stwierdziła. Modelka podkreśliła, że obecnie czuje się bardzo dobrze i ma nadzieję, że jej historia ośmieli inne osoby, aby nie bały się mówić o swoich problemach i szukać pomocy.
– Jeśli ja powiem to głośno, to myślę, że będzie więcej osób, które się przełamią. Ja trzymam za wszystkich kciuki. Mówię o tym głośno, bo już czuję się ze sobą dobrze
– dodała.