Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Słynny festiwal muzyczny jednak się nie odbędzie. Coachella odwołana po raz trzeci

Festiwal muzyczny Coachella, który miał się odbyć w południowej Kalifornii w kwietniu 2021 r., został odwołany przez lokalnych urzędników służby zdrowia, z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Po raz trzeci impreza plenerowa, jeden z największych festiwali muzycznych na świecie, została odwołana lub przełożona z powodu pandemii.

„Festiwal Muzyki i Sztuki Coachella Valley oraz Festiwal Muzyki Country Stagecoach, obecnie zaplanowany na kwiecień 2021 r., zostają niniejszym odwołane”

- powiedział na polecenie oficera zdrowia hrabstwa Riverside, dr Cameron Kaiser.

Coachella przyciąga pół miliona fanów na miejsce pod gołym niebem na kalifornijskiej pustyni. Wydarzenie w kwietniu 2020 r. zostało początkowo przełożone na październik 2020 r., a następnie ponownie na kwiecień 2021 r.

Nie ogłoszono żadnych szczegółów dotyczących składu na kwiecień 2021 r. I nie podano nowego terminu wydarzenia.

Decyzja jest następstwem wzrostu liczby przypadków koronawirusa i zgonów w południowej Kalifornii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Po odwołaniu festiwalu w 2020 r. również inne duże spotkania kulturalne ponownie zmieniają daty na 2021 r. Organizatorzy festiwalu muzycznego Glastonbury w Anglii w zeszłym tygodniu odwołali czerwcowe wydarzenie, a festiwal filmowy w Cannes we Francji w tym tygodniu przełożył swoje tradycyjne majowe wydarzenie na początek lipca.

Źródło: niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle