Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Netflix podpisał umowę z Sony Pictures. Na platformę trafią nowe hity wytwórni

Firma Netflix Inc zawarła umowę na emisję filmów od Sony Pictures, w tym nowego obrazu z serii o „Spider-Manie”.

Pięcioletnia umowa rozpocznie się listą filmów z 2022 roku, która ma obejmować film Marvela „Morbius”, bestsellerową adaptację książki „Where the Crawdads Sing” i thriller Brada Pitta „Bullet Train”.

Oczekuje się też, że obejmie nowe części z serii Spider-Man, Venom, Jumanji i Bad Boys.

Filmy trafią na Netflix po zakończeniu ich wyświetlania w kinach. Okres ten zwykle trwa miesiącami, chociaż studia eksperymentują z oferowaniem filmów wcześniej podczas pandemii COVID-19.

Zgodnie z nową umową Netflix będzie również udostępniać niektóre starsze filmy z biblioteki Sony i będzie miał pierwszeństwo na odebranie wszelkich filmów, które Sony tworzy bezpośrednio na platformy streamingowe.

Źródło: Reuters, niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle