Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Nerwów na wodzy to on nie utrzymał. Ze złości za zwolnienie z pracy... włamał się do pizzerii!

31-letni kierowca jednej z sieradzkich pizzerii w odwecie za zwolnienie włamał się do restauracji i i ukradł z kasetki kilkaset złotych. Jak tłumaczył policjantom, w ten sposób chciał wyładować swoją złość z powodu utraty pracy. Notowanemu wcześniej mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Jak poinformowała we wtorek rzeczniczka policji w Sieradzu (Łódzkie) asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, miejscowi funkcjonariusze w minioną sobotę otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednej z pizzerii. Sprawca dostał się na zaplecze, wyłamując zamek w drzwiach do tego pomieszczenia. Ukradł przechowywaną w tym miejscu w kasetce gotówkę.

"Z ustaleń policjantów pracujących nad sprawą wynikało, że włamania mógł dokonać jeden z pracowników. Funkcjonariusze sprawdzili wskazany adres, jednak od dłuższego czasu tam nie zamieszkiwał"

– wyjaśniła rzeczniczka.

Policjanci odnaleźli 31-latka w wynajmowanym mieszkaniu na terenie gminy Warta. W rozmowie z policjantami przyznał się do włamania i usłyszał zarzuty. Tłumaczył, że chciał wyładować swą złość z powodu utraty pracy. Kilkaset złotych, które ukradł z kasetki przeznaczył na drobne zakupy.

Mężczyzna był już notowany przez policję. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle