Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Minister Andruszkiewicz został tatą! Na Albicla.com napisał: Nowe życie jest wielkim darem i cudem

- Dokładnie tydzień temu w Białymstoku przyszła na świat Rita Aleksandra Andruszkiewicz, nasz kochany Aniołek. Zarówno mama jak i córeczka zdrowa, 10/10! Wspaniała Pociecha. Nowe życie jest wielkim darem i cudem - poinformował na swoim profilu na Albicla.com minister Adam Andruszkiewicz.

Minister Adam Andruszkiewicz został tatą! Poinformował o tym na swoim profilu na albicla. com, gdzie napisał:

- Dokładnie tydzień temu w Białymstoku przyszła na świat Rita Aleksandra Andruszkiewicz, nasz kochany Aniołek. Zarówno mama jak i córeczka zdrowa, 10/10! Wspaniała Pociecha. Nowe życie jest wielkim darem i cudem.

Do wpisu minister załączył zdjęcie:

 

Córce pana ministra życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że Rita Aleksandra na trzecie imię będzie miała Albicla!

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle