Minister Adam Andruszkiewicz został tatą! Poinformował o tym na swoim profilu na albicla. com, gdzie napisał:
- Dokładnie tydzień temu w Białymstoku przyszła na świat Rita Aleksandra Andruszkiewicz, nasz kochany Aniołek. Zarówno mama jak i córeczka zdrowa, 10/10! Wspaniała Pociecha. Nowe życie jest wielkim darem i cudem.
Do wpisu minister załączył zdjęcie:

Córce pana ministra życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że Rita Aleksandra na trzecie imię będzie miała Albicla!