Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Miłość w czasach zarazy. Para seniorów wzięła ślub na szpitalnym oddziale Covid-19!

W Wielkiej Brytanii 88-letnia Patricia i 78 letni Philippe z Coventry wzięli ślub na szpitalnym oddziale leczenia Covid-19, po gorącym apelu personelu, który postanowił znaleźć dla państwa młodych urzędnika stanu cywilnego - podaje w sobotę BBC.

Ślub odbył się w szpitalu uniwersyteckim Coventry, gdzie Patricia jest leczona na Covid-19, dzięki apelowi w mediach społecznościowych, po którym z pomocą młodej parze przyszedł pracownik miejscowego Urzędu Stanu cywilnego.

Patricia i Philippe znają się od 46 lat i planowali wziąć ślub dopiero po pandemii koronawirusa, ale po roku oczekiwania zmienili zdanie i poprosili o pomoc personel szpitala.

Para pożyczyła obrączki, a "armia pielęgniarek" - jak to ujmuje BBC - była druhnami panny młodej; ich przełożona May Parsons i lekarka Leigh Anne Brace zostały świadkami.

Państwo młodzi otrzymali setki życzeń, gdy personel szpitala zamieścił ich ślubne zdjęcia na Facebooku. 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle