Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Małgorzata Kożuchowska w rządowych spotach. Aktorka namawia do przestrzegania obostrzeń

Na Twitterze Kancelarii Premiera pojawiła się seria spotów, w których rząd przypomina o przestrzeganiu obostrzeń koniecznych w walce z koronawirusem. Głosu do spotów użyczyła aktorka Małgorzata Kożuchowska.

Autor:

„Możemy przechodzić koronawirusa bezobjawowo. A co za tym idzie, nieświadomie zarażać inne osoby. Dlatego tak ważna w każdej sytuacji jest ostrożność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Trzymaj dystans. Jeszcze się spotkacie”

- mówi Małgorzata Kożuchowska w spocie opublikowanym na Twitterze Kancelarii Premiera w środę.

O tym, że aktorka jest lektorką w spotach poinformowały wirtualnemedia.pl.

 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle