Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Jedna z sióstr Godlewskich pisze książkę. Uwaga - to autobiografia!

Esmeralda i Małgorzata Godlewskie zasłynęły bardzo słabymi coverami różnych utworów i dość kontrowersyjnym stylem. Choć poróżnił ich tajemniczy konflikt, to nie zrezygnowały z "kariery". Małgorzata nadal myśli, że umie śpiewać, a Esmeralda... pisze książkę. Jak zdradziła, będzie to autobiografia.

W 2018 roku Esmeralda wjechała samochodem osobowym w budynek na warszawskiej Pradze. Przekonywała później, że przeszła duchową przemianę. Owocem tej przemiany jest autobiograficzna książka.

„Dziś wracam do pisania... Kolejne zapełnione strony... Piękne uczucie móc przelać na papier swoje myśli. Z których powstanie historia. Niekoniecznie piękna i bajkowa”

- mówiła w nagraniu na Instagramie. 

Czego możemy spodziewać się po wydaniu? Esmeralda nie pozostawia zbyt wiele wyobraźni.

„Gwałt, podwójne życie, sława, depresja, pieniądze, luksus, zagubienie, walka z samym sobą, fałsz, ludzie, marzenia, zdrada, upadek, strata, wiara, pasja, namiętność”

-  wymieniała. A jeszcze więcej informacji na ten temat zapowiedziała na kwiecień.

Źródło: niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle