Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Jamie Foxx stracił siostrę. DeOndra Dixon, chora na zespół Downa, zmarła w wieku 36 lat

Jamie Foxx poinformował internautów o śmierci swojej młodszej siostry. - Moja piękna kochająca siostra DeOndra dokonała przejścia... Mówię tak, ponieważ zawsze będzie żyła... Każdy, kto znał moją siostrę… wiedział, że jest jasnym światłem (...) Wiem, że jest teraz w niebie, tańczy ze skrzydłami - napisał

Autor:

52-letni aktor znany przede wszystkim z takich filmów, jak "Django", "Prawo zemsty", "Zakładnik", "Baby Driver" oraz "Niesamowity Spider-Man 2" od wielu lat pomagał spełniać marzenia DeOndra Dixon. 32-latka urodziła się z zespołem Downa. W 2009 r. otrzymała nagrodę Global Down Syndrome Foundation. Później została także ambasadorką fundacji.

- Moja piękna kochająca siostra DeOndra dokonała przejścia... Mówię tak, ponieważ zawsze będzie żyła... Każdy, kto znał moją siostrę… wiedział, że jest jasnym światłem. Nie potrafię powiedzieć, ile razy urządzaliśmy imprezy w domu, gdy ona weszła na parkiet i skradła całe show… Wiem, że jest teraz w niebie, tańczy ze skrzydłami

- napisał.

Siostra Jamiego Foxxa uwielbiała tańczyć i marzyła o tym, żeby zostać zawodową tancerką. Aktor i piosenkarz pomagał jej spełniać te marzenia.

Mój brat dał mi szansę zrobienia kilku wyjątkowych rzeczy. Tańczyłam w jego teledysku "Blame It". Tańczyłam na scenie na niektórych jego koncertach w całym kraju. I zgadnij co? Tańczyłam na Grammy

- powiedziała z radością w jednym z wywiadów.

 

 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, radiozet.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle