Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Agnieszka Włodarczyk przeniosła się na malutką wyspę. "Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni"

Aktorka Agnieszka Włodarczyk, wraz ze swoim partnerem nie lubią się nudzić. Dlatego kiedy wszystkie teatry zostały zamknięte, postanowili wyjechać na piękną wyspę Gili Air. "Będę zdawała Wam relacje z prostego wyspiarskiego życia mając nadzieję, że umilę Wam jesienno zimową aurę za oknem" - pisze aktorka.

Autor:

W swoim wpisie na Instagramie aktorka napisała jak się znalazła na wyspie.

Po spontanicznej decyzji, analizie plusów i minusów, obliczeniu kosztów, ogarnięciu opieki nad zwierzakami, po testach pcr czyli patykach w nosie, trzech samolotach, taksówce i łódce dotarliśmy do miejsca, w którym żyje się inaczej. Uff... Nie miałam pewności czy to wszystko uda się poskładać do kupy. Planowanie podróży na drugi koniec świata w tych czasach zakrawa o szaleństwo, ale dzięki Bogu wszystko się powiodło

- relacjonuje Włodarczyk.

Do przyjazdu na Gili Air namówili mnie Przyjaciele Marta i Radek, którzy mieszkają tu na stałe... Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej. Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać

- dodała.

Obiecała również swoim fanom relację z pięknej wyspy Gili Air.

 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, instagram.com,

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle