Maj 2018
17
Czwartek
Konferencja: "Firmy z kapitałem polskim na rynku budowlanym"
  • Centrum Biznesowe, ul. Opolska 22
  • godz. 13:00

0 użytkowników weźmie udział w wydarzeniu

Konferencja: "Firmy z kapitałem polskim na rynku budowlanym"

17 maja w Katowicach, w Centrum Biznesowym przy ulicy Opolskiej 22 (sala B), odbędzie się konferencja pt. „Firmy z kapitałem polskim na rynku budowlanym”. W wydarzeniu wezmą udział posłowie na Sejm RP: Barbara Dziuk (PiS), Agnieszka Ścigaj i Andrzej Długi (Kukiz 15), przedstawiciel Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, a także reprezentanci branży budowlanej. Konferencja została objęta Patronatem Honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Patronatem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Celem spotkania jest dyskusja o kluczowych problemach polskich przedsiębiorstw budowlanych. Prelegenci porozmawiają o wyzwaniach jakie stoją przed firmami budowlanymi w związku z wydatkowaniem środków unijnych, inwestycjami państwowymi i planami rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Sektor budowlany to jedno z kół zamachowych gospodarki, o jego kondycji, obok ogólniej koniunktury, decyduje także polityka gospodarcza państwa. Szczególnie zaś jeśli chodzi o wydatki inwestycyjne i wykorzystanie środków unijnych. Polska branża budowlana ma bardzo przykre doświadczenia z 2012 r., kiedy to wiele firm musiało ogłosić upadłość. Dyskutanci będą się starali m.in. odpowiedzieć na pytanie jak nie dopuścić więcej do takiej sytuacji.

Harmonogram przewiduje spotkanie przedstawicieli branży oraz dwa panele dyskusyjne poświęcone zamówieniom publicznym oraz społecznym aspektom związanym z rozwojem małych i średnich firm budowlanych. Początek części panelowej zaplanowano na godz. 13. Konferencja ma zakończyć się o godz. 15:30.  

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl