Marzec 2018
17
Sobota
Spotkanie z Andrzejem Nowakiem, Wojciechem Roszkowskim i Antonim Macierewiczem
  • Aula św. Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia przy ul. Św. Faustyny 3 w Krakowie-Łagiewnikach
  • godz. 15:30

0 użytkowników weźmie udział w wydarzeniu

Spotkanie z Andrzejem Nowakiem, Wojciechem Roszkowskim i Antonim Macierewiczem

Wojciech Grzeszek, przewodniczący Zarządu Regionu Małopolska NSZZ „Solidarność” oraz Leszek Sosnowski, prezes Wydawnictwa Biały Kruk, mają zaszczyt zaprosić 17 marca 2018 (sobota) o godz. 17.30 do Auli św. Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia przy ul. Św. Faustyny 3 w Krakowie-Łagiewnikach na spotkanie patriotyczne i uroczystą prezentację najnowszych dzieł dwóch wybitnych autorów, czyli profesorów Andrzeja Nowaka („Niepodległa! 1864-1924. Jak Polacy odzyskali Ojczyznę.”) i Wojciecha Roszkowskiego („Mistrzowska Gra Józefa Piłsudskiego”).
W spotkaniu weźmie udział także były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Program spotkania:

Antoni Macierewicz, poseł:
Walka o niepodległą trwa zawsze

Adam Bujak, artysta fotografik
Jestem synem legionisty

Wojciech Grzeszek, przewodniczący Małopolskiej „Solidarności”
„Solidarność” w walce o niepodległość

Prof. Andrzej Nowak, autor książki „Niepodległa!”
Niepodległość: 1918 – 2018

Prof. Wojciech Roszkowski, autor książki „Mistrzowska Gra”
Józef Piłsudski jako wielki strateg polityczny

Przed premierą książek profesorów A. Nowaka i W. Roszkowskiego w sobotę 17 marca br. rozpocznie się o godz. 15.30 kiermasz przedświąteczny publikacji Białego Kruka. W sprzedaży będzie kilkadziesiąt tytułów, w tym albumy, książki religijne, historyczno-patriotyczne, jak również publikacje dla dzieci.

Wszystkie książki w cenach promocyjnych – rabaty nawet do 60 proc.!
Już od godz. 16 swoje książki będą podpisywać Adam Bujak, ks. prof. Jan Machniak, prof. Wojciech Roszkowski, red. Jolanta Sosnowska i inni.
Będzie to idealna okazja, by zaopatrzyć się w piękne prezenty świąteczne, jak również w wartościowe pamiątki dla dzieci pierwszokomunijnych.

Wstęp na spotkanie jest wolny, a o kolejności zajmowania miejsc decyduje kolejność przybycia na uroczystość. Tradycyjnie uroczystość zakończy składanie autografów i dedykacji odautorskich.
Spotkanie uświetnią pieśni legionowe w wykonaniu Jana Kowalczyka.

Więcej informacji na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku: TUTAJ


 

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts