Oscary 2022 już za kilkanaście godzin. Przygotowania trwają w najlepsze!

W Hollywood rozpoczęło się odliczanie do rozpoczęcia Gali, na której wręczone będą najważniejsze nagrody przemysłu filmowego.

Na czerwonym dywanie już pojawiła się ogromna statuetka Oscarowa, przy której będą fotografowane gwiazdy. Czerwony dywan jest prawie w całości rozłożony, stanowiska dla prasy przygotowane.

 

Życie w Los Angeles prawie powróciło do normalności, jednak o tym, że nie jest to koniec pandemii przypominają punkty do testowania na COVID-19. Wszyscy, którzy będą na czerwonym dywanie oraz na uroczystości w kinie Kodak, muszą poddać się testom.

 

Widoczna jest także obecność policji oraz specjalnych oddziałów monitorujących teren kompleksu kinowo – handlowego na Hollywood. Służby mundurowe pracują tutaj ze specjalnie tresowanymi psami, które wykrywają bomby.

Samochody wjeżdżające na teren parkingu kina sprawdzane są, czy nie mają w bagażnikach, bądź pod nadwoziem materiałów wybuchowych.

 

Transmisja z Gali będzie dostępna także w Europie, choć tylko Canal + ma licencję na pokazanie wręczenia nagród Oscarowych na żywo. Uroczystość rozpocznie się o 2:00 nad ranem czasu Europejskiego, należy też pamiętać o zmianie czasu w ten weekend.

 

O Oscara walczą także Polacy, nominowany jest polski dramat krótkometrażowy „Sukienka,” Tadeusza Łysiaka. Janusz Kamiński ma szansę na otrzymanie kolejnej statuetki, tym razem za film „West Side Story”.

 Źródło: Niezalezna.pl

 

#Oscary 2022

Małgorzata Schulz
Wczytuję ocenę...
Komentarze (3)
Anonim 27.03.2022 09:26
tu wojna a pedofile z holyłudź będą się bawić
Anonim 27.03.2022 07:11
a niech spadają, oskary,pycha,blichtr i kaaaasa
grott >commies are piece of shit 27.03.2022 06:22
Oskarowe smierdzielstwo , zboczenstwo nazywa to kultura
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo